Plazmový generátor

je frekvenční generátor české výroby, který patří ke světové špičce mezi frekvenčními generátory. Používá se k likvidaci mikroorganismů, podpoře lymfatického systému a detoxikaci organismu. Plasmový generátor likviduje mikroorganismy na jejich specifické frekvenci elektromagnetickou indukcí a má dosah několik metrů. Tímto bezkontaktním působením ničí viry, bakterie, parazity a plísně i v lidském těle.

Podle potíží se nastaví vybrané frekvence a stačí pobývat potřebnou dobu v dosahu působení generátoru tj do 15 metrů. Vzhledem k bezkontaktnímu působení může být přítomno více osob. Zahubené mikroorganismy je třeba vyloučit z těla, proto je třeba při použití generátoru a v následujících dnech přijímat dostatečné množství tekutin. Vylučování toxinů z těla napomáhá i dostatek pohybu a zdravá strava. 

Plasmový generátor není léčebný prostředek. Působení plasmového generátoru se nedoporučuje lidem s kardiostimulátorem, těhotným ženám a lidem s kovovými implantáty kyčelních kloubů.

Dr. Royal Raymond Rife

Ve 30tých letech minulého století Dr. Royal Raymond Rife vědec a vynálezce sestrojil vlastní optický mikroskop a frekvenční generátor. Zkoumal viry, parazity a bakterie i frekvence vyzařované jednotlivými patogeny. Pomocí generátoru působil na mikroorganismy jim odpovídajícími frekvencemi až došlo ke zničení membrány patogenu a tím k jeho rozpadu. Dr Rife sestavil seznam léčebných frekvencí pro jednotlivá onemocnění.

Hulda Regehr Clark

Doktorka biologie a fyziologie Hulda Regher Clark se věnovala výzkumu patogenních mikroorganismů a vypracovala mnoho postupů k jejich likvidaci frekvenčním generátorem. Zkoumala jejich životní podmínky, pořádala semináře a přednášky po celém světě a praktické výsledky svého výzkumu popsala v několika svých knihách. Tím se dostaly ve známost širší veřejnosti a tisíce lidí získalo zpět své zdraví díky jejím metodám léčení. 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.